Top
22 Feb
Vinterbergā svinīgi atklāj Pasaules čempionātu bobslejā un skeletonā
Foto autors: Viesturs Lācis

Klāt sezonas svarīgākās sacensības – Pasaules čempionāts 2024, un šogad tas notiek Vācijā, Vinterbergas trasē. Divu nedēļu garumā tiks noskaidroti medaļnieki septiņās disciplīnās. No Latvijas čempionātā piedalīsies abas bobsleja ekipāžas ar pilotiem Emīlu Cipuli un Jēkabu Kalendu, kuri startēs gan divnieku, gan četrinieku sacensībās.

Pasaules čempionāts sāksies ar sacensībām skeletonā. Ceturtdien 11.00 sievietes aizvadīs pirmos divus braucienus, bet pēcpusdienā, plkst.15.00 pirmie divi braucieni vīriešu konkurencē. Piektdien notiks noslēdzošie divi braucieni abās disciplīnās, un uzvarētājs tiks noskaidrots četru braucienu summā. Skeletonā Latvijas pārstāvju nebūs.

Sestdien un svētdien, katru dienu pa diviem sacensību braucieniem katrā disciplīnā, aizvadīs monobobslejistes un vīriešu divnieki bobslejā. Plkst.10.00 sacensības sāks monobobslejistes, bet plkst.14.00 trasē dosies kungi.

Vēl sestdien notiks jauktā komandas stafete skeletonā.

Savukārt nākamnedēļ Vinterbergā risināsies sacensības tikai bobslejā – medaļu komplektu sadalīs dāmu divnieku ekipāžas un kungu četrinieki.

Visu braucienu tiešraide Latvijā skatāma kanālā Go3 Sport Open.

TRENIŅBRAUCIENU FOTO

Atbalsta: Tet, Balcia Insurance, Norfin

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija