Top
25 Oct
Tomass Dukurs sezonu atklāj ar 6.vietu Jaņcjinas trasē
Foto autors: Viesturs Lācis

Šodien Pekinas olimpiskajā trasē Jaņcjinā notiek Starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) sezonas atklāšanas sacensības, kas gan netiek vērtētas Pasaules kausa kopvērtējumā. Aizvadītas arī sacensības skeletonā vīriešiem, kurās Tomass Dukurs uzrādīja 6.rezultātu, bet Martins Dukurs ierindojās 8.vietā.

Jau pēc treniņbraucieniem Martins neslēpa, ka nav īsti "uzķēris" šo trasi un vēl mēģina rast labākus risinājumus trases izbraukšanai. Lai arī pirmajā braucienā Martina rezultāts brīžiem tuvojās trijniekam, tomēr trases beigu daļā iekrātais pārsvars tika zaudēts un finišā 8.vieta. Turpretī viņa brālis Tomass sāka ar 19.rezultātu startā, bet finišu sasniedza 6.vietā. Otrajā bracienā abiem brāļiem braucieni padevās mazliet lēnāki, bet ar to pietika, lai divu braucienu summā saglabātu pirmajā braucienā ieņemtās vietas.

Par sacensību uzvarētāju kļuva vācietis Aleksandrs Gasners, sudraba godalga Markusam Vjetam no Lielbritānijas, bet trešā vieta vēl vienam vācietim - Akselam Jungam. Gluži kā sieviešu sacensībās, arī vīriešu konkurencē vāciešu vadītie skeletoni uzrādījuši trasē vislielākos ātrumus, turklāt abās sacensībās godalgotās vietas sasniegtas ar starta laikiem ārpus labāko desmitnieka.

Kopā sacensībās piedalījās 30 sportisti. Vēl šorīt notika sacensības sievietēm skeletonā, un tajās Latvijas pārstāve Endija Tērauda izcīnīja 9.vietu.

Šodien pēcpusdienā notiks bobsleja sacensības divniekiem, bet rīt - četriniekiem.

Rezultāti

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija