Top
06 May
Stūmēju testos atlasīti pieci kandidāti bobsleja komandai

Šodien Murjāņos notika atlases testi jaunajiem bobslejistiem, no kuriem treneri nolūkojuši piecus kandidātus, kuri vasarā uzsāks fiziskās sagatavotības treniņus kopā ar izlasi.

"Paldies visiem, kuri bija atnākuši, kuri joprojām interesējas par mūsu sporta veidu un vēlas iekļūt izlasē. Ja kādam neizdevās šodien nokļūt uz testiem, nekas jau neliedz arī vasarā sazināties ar mums sociālajos tīklos, noskaidrot, kur notiek nometnes, ierasties pie mums, un mēs notestēsim uz vietas," pēc atlases norādīja Latvijas izlases treneris Sandis Prūsis, novērtējot arī šodien atnākušos kandidātus, kuri turpina censties iekļūt bobsleja komandā. Daži no kandidātiem atlasē piedalījās atkārtoti. "Cits pa šo laiku ir kļuvis spēcīgāks, bet bija arī kāds, kurš iepriekšējos gados izskatījās labāk," vērtējot atlētu sniegumu, atzina Prūsis.

"Šobrīd esam piefiksējuši četrus piecus kandidātus, kuri saņems uzaicinājumu piedalīties mūsu treniņnometnēs, kur mēs sapratīsim un arī paši kandidāti sapratīs, vai bobslejs ir viņu pareizā izvēle," rezumēja Prūsis.

Latvijas komandas mērķis ir spēt nokomplektēt četras četrinieku ekipāžas nākamajā sezonā, lai pilnvērtīgi sagatavotos 2026.gada ziemas olimpiskajām spēlēm. Pirms gada stūmēju testos atlasītie Mairis Kļava un Mareks Lazdāns aizvadīja pilnu sezonu, palīdzot sasniegt labākus rezultātus Jēkaba Kalendas ekipāžai Eiropas kausa un Pasaules kausa sacensībās.

Atbalsta Tet

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija