Top
02 Feb
Siguldā sākas Pasaules kauss, pirmajās sacensībās uzvar Kaliki
Foto autors: Laura Lakovica / IBSF

Ar sieviešu bobsleja sacensībām divnieku ekipāžām sācies BMW IBSF Pasaules kausa sestais posms, kas notiek Siguldas trasē. Ar jaunu trases rekordu, 50,66 sekundes, kuru izdevās uzrādīt otrajā braucienā, uzvaru posmā izcīnīja Kima Kaliki no Vācijas.

Pēc pirmā brauciena pirmo trijnieku ieņēm visas trīs Vācijas komandas - pirmajā vietā Lauras Noltes un Klaudijas Šusleres ekipāža, kura par 0,12 sekundēm apsteidza Kimas Kaliki un Leonijas Fībigas komandu, bet trijnieku noslēdza Lizas Bukvicas un Vanesas Markas divnieks.

Otrajā braucienā Bukvica saglabāja trešo vietu, bet Kaliki ar lielisku otro braucienu, apsteidza Nolti un kļuva par uzvarētāju, Noltei ierindojoties otrajā vietā.

Pirmajā braucienā kritienu piedzīvoja viena no sezonas līderēm Keiša Lova no ASV, kura šajā trasē kā pilote brauca pirmo reizi, bet iepriekš ir bijusi stūmēja, kad šeit startēja Keilija Hamfrīsa. Lova no sacensībām izstājās.

BMW IBSF Pasaules kauss bobslejā un skeletonā

Piektdien
08:30 PK Bobslejs, sievietes, divnieki | REZULTĀTI
11:30 PK+EČ Skeletons, vīrieši
15:00 PK+EČ Skeletons, sievietes

Sestdien
10:00 PK+EČ Monobobslejs, sievietes
14:30 PK Bobslejs, vīrieši, divnieki

Svētdien
10:00 PK+EČ Bobslejs, sievietes, divnieki
14:00 Bobslejs, vīrieši, divnieki

Sacensību ģenerālsponsors Tet, atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Siguldas novada pašvaldība, Balcia Insurance, Norfin, Inchcape Motors Latvia, Venden, kā arī citi uzticīgie sponsori.

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija