Top
18 Jan
Siguldā divas medaļas arī vīriešu skeletonā, uzvar Krists Netlaus
Foto autors: Mareks Gaļinovskis

Siguldas trasē Eiropas kausa izcīņa bobslejā un skeltonā. Pirmajā sacensību dienā Latvijai no rīta pat divas uzvaras skeletonā. Pēc dubultpanākuma dāmām, vīriešiem uzvaru izcīnīja Krists Netlaus, net trešais Mārtiņš Muižnieks. Vīriešiem 22 dalībnieku konkurencē Latviju pārstāvēja Krists Netlaus, Mārtiņš Muižnieks un Valts Smilga, kas beigās bija 18.vietā.

Latvijas skeletonisti kopumā Siguldā ļoti labi izmantoja savas trases priekšrocības . Netlaus summā par 0.13 sekundēm apsteidza savu galveno konkurentu krievu skeletonistu Vladislavu Semjonovu/ Abos braucienos Netlaus bija ātrākais, abos Semjonovam otrā vieta. Starta ieskrējienos Kristam piektais un trešais rezultāts. Mārtiņam Muižniekam abos braucienos ceturtais labākais laiks, viņš bija gana stabils un summā ceturtās vietas ieguvēju austrieti Šlintneru apsteidz apar 0.03 sekundēm, austrietim neizdevās pirmais brauciens. Startā Muižnieks trešais un otrais labākais.

Valts Smilga divreiz 18.braucienos un tāds arī summā. Eiropas kausa kopvērtējumā Netlaus joprojām ir trešais aiz vācieša Fēliksa Zaibela un itāļu sportista Amadeo Banjisa, kas šajā nedēļas nogalē jau startēja pasaules kausā Īglsas trasē. Zaibels arī nebija ieradies Siguldā.

Rezultāti

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija