Top
26 Apr
R.Kozlovskis apbalvo Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra profesionālos sportistus par sasniegumiem
Foto autors: iem.gov.lv

Ceturtdien, 25.aprīlī, Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis pasniedza Iekšlietu ministrijas Pateicības Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra Sporta nodaļas profesionālajiem sportistiem par sasniegumiem Pasaules čempionātos 2023./2024.gadā.

Apbalvošanas pasākumā piedalījās arī Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs D.Trofimovs, Valsts policijas priekšnieks ģenerālis A.Ruks, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks ģenerālis I.Zitāns, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore I.Misus, kā arī Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Z.Ekmanis, Latvijas Kamaniņu sporta federācijas ģenerālsekretārs K.Mauriņš un Latvijas Biatlona federācijas ģenerālsekretārs J.Pīpkalējs.

Iekšlietu ministrijas un dienestu vadība pateicās sportistiem par augstajiem sasniegumiem un piederību iekšlietu resora saimei, kā arī par Latvijas un iekšlietu nozares popularizēšanu Latvijā un pasaulē, īpaši jauniešu vidū.

Savukārt Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas, Latvijas Kamaniņu sporta federācijas un Latvijas Biatlona federācijas pārstāvji pateicās Iekšlietu ministrijai un dienestiem par sportistiem sniegto atbalstu.

2023./2024.gada sezonā Emīls Cipulis Pasaules čempionātā ieguva 4.vietu četrinieku un 6.vietu divnieku sacensībās, Eiropas čempionātā 3.vietu četrinieku un 7.vietu divnieku sacensībās, bet Pasaules kausa kopvērtējumā 2.vietu četriniekos un 5.vieta divniekos, kā arī izcīnītas 3 godalgotas vietas.

Matīss Miknis Pasaules čempionātā bobslejā izcīnīja 4.vietu četriniekos un 6.vietu divniekos, Eiropas čempionātā 3.vietu četriniekos un 7.vietu divniekos; bet Pasaules kausā kopvērtējumā viņam 2.vieta četriniekos un 5.vieta divniekos, kā arī izcīnītas 2 godalgotas vietas.

Savukārt Dāvis Spriņģis Pasaules čempionātā bobslejā ieguva 4.vietu četriniekos, Eiropas čempionātā 3.vietu četriniekos, bet Pasaules kausā kopvērtējumā 2.vietu četriniekos, kā arī izcīnītas 3 godalgotas vietas.

Krists Lindenblats Pasaules čempionātā bobslejā ieguva 4.vietu četriniekos, Eiropas čempionātā 3.vietu četriniekos, bet Pasaules kausā kopvērtējumā 2.vietu četriniekos, kā arī izcīnītas 3 godalgotas vietas.

Jēkabs Kalenda Eiropas čempionātā bobslejā ieguva 8.vietu divniekos un 11.vietu četriniekos; bet pasaules kausā kopvērtējumā 10.vietu četriniekos un 13.vietu divniekos, kā arī 5 reizes izcīnīta vieta pirmajā desmitniekā.

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija