Top
09 Feb
Pasaules junioru čempionātā skeletoniste Tērauda izcīna sesto vietu
Foto autors: Manuel Steinbach

Vācijā, Vinterbergas trasē notiekošajā Pasaules junioru čempionātā aizvadītas sacensības skeletonā sievietēm, kur ar labiem rezultātiem atkal priecēja latviete Endija Tērauda, kura izcīnīja sesto vietu. Dārta Zunte - 18.vietā.

Pēc pirmā brauciena Tērauda bija pat ceturtā, bet otrajā braucienā ne pārāk veiksmīgi izdevās tikt galā ar trases sākuma daļu, kur tika zaudēta gandrīz puse sekundes. Tālāk trasē brauciens padevās labi, bet zaudēto izdevās atgūt tikai nedaudz - braucienā 12.rezultāts, bet divu braucienu summā augstā sestā vieta.

Tikmēr Zunte ne pārāk veiksmīgi aizvadīja pirmo braucienu, kurā uzrādīja 17.rezultātu. Otrajā braucienā padevās labāks starts, arī trases augšdaļā rezultāts bija pat pirmajā desmitniekā, bet tālāk atkal trase nepadevās un braucienā 19.rezultāts, kas divu braucienu summā - 18.vieta.

Par uzvarētāju sensacionāli kļuva Vācijā dzimusī, bet šobrīd Čehiju pārstāvošā Anna Fernštedtova, kura pēc pirmā brauciena bija trešā, bet otrajā braucienā pārliecinoši apsteidza abas mājnieces, nodrošinot uzvaru junioru čempionātā. Otrā un trešā vieta vācietēm, attiecīgi, Zuzannei Kreherei un Hannai Naizei.

Vēl šodien Vinterbergā notiks junioru čempionāts bobslejā četrinieku ekipāžām, kur Latviju pārstāvēs Ralfa Bērziņa ekipāža.

REZULTĀTI

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija