Top
08 Mar
Parabobslejists Klots izcīna bronzu Eiropas čempionātā
Foto autors: Ģirts Kehris / IBSF

Latvijas parabobslejists Arturs Klots šodien notiekošajā Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas godalgu, bet Pasaules kausa posmā ierindojās ceturtajā vietā.

Norvēģijā, Lilehammeres trasē šogad bija plānots Pasaules čempionāts, bet Eiropas meistarsacīkstes - dabīgajā ledus trasē Šveicē, Sanktmoricā. Pagājušajā nedēļā parabobslejisti jau bija pulcējušies Šveicē un aizvadīja Pasaules kausa mačus, bet nākamajā dienā plānotas Eiropas čempionāts izpalika silto laikapstākļu dēļ, tāpēc šīs sacensības tika pārceltas uz Norvēģiju, aizvadot to kopā ar Pasaules kausa posmu.

Posma ieskaitē latvietis pēc pirmā brauciena bija otrais, bet otrajā braucienā uzrādīja astoto rezultātu, divu braucienu summā atkāpjoties uz ceturto vietu - aiz brita Korija Mepa, kurš izcīnīja uzvaru, aiz Kristofera Stjuarta no Šveices un aiz Roberta Bolka no ASV. Eiropas čempionāta ieskaitē netiekot vērtētam ASV pārstāvim, Klots nodrošināja bronzas godalgu.

Sestdien un svētdien Lilehammerē notiks Pasaules čempionāts parabobslejā, kurā uzvarētājs tiks noskaidrots četru braucienu summā.

REZULTĀTI. PK posms
REZULTĀTI. EČ

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija