Top
08 Dec
OMEGA Jaunatnes seriālā skeletonistam Valdovskim uzvara posmā, monobobslejiste Kotāne otrā
Foto autors: Ģirts Kehris

Ar labiem rezultātiem turpina priecēt Latvijas jaunie sportisti OMEGA seriāla sacensībās. Šodien notikušajā posmā Insbrukas trasē Austrijā Latvijas skeletonists Dāvis Valdovskis izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Krists Turauskis ieņēma 9.vietu, bet Emīls Indriksons pēc veiksmīgiem braucieniem trasē, sasniedzot pirmo trijnieku, saņēma diskvalifikāciju par pārkāpumiem noteikumos.

Medaļa arī skeletonistei Dārtai Neimanei, kura izcīnīja trešo vietu, tikai par trīs sekundes simtdaļām apsteidzot Martu Andžāni, kura ceturtajā vietā. Arī piektā vieta Latvijas sportistei Laurai Lēģerei, kura Andžānei zaudēja jau vairāk par pussekundi.

Tikmēr Latvijas monobobslejiste Amēlija Kotāne (attēlā) izcīnīja sudraba godalgu. "Pirmais brauciens bija labākais, kāds man šeit Insbrukā ir bijis. Otrajā braucienā kļūdījos pirms sestās un septītajā virāžā, kā arī 12 virāžas izejā," pēc brauciena savu sniegumu novērtēja Kotāne. Otra Latvijas sportiste Kate Prudāne izcīnīja piekto vietu, kura abus braucienus vērtēja kā labus, bet kļūdas bijušas labirintā, kā arī jāuzlabo starta ieskrējiens, lai cīnītos ar konkurentēm.

Sestdien Insbrukā notiks vēl vienas sacensības katrā disciplīnā.

Atbalsta Tet un Balcia

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija