Top
20 Dec
Melbārdim pirmā uzvara pēc atgriešanās trasē
Foto autors: Viesturs Lācis

Kēnigszē trasē Vācijā aizvadīts vēl viens Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā divniekiem. 32 ekipāžu konkurencē startēja arī četras Latvijas komandas, izmaiņas tādas, ka Helvija Babra vietā šajā posmā cits pilots Ralfs Bērziņš. Babris devies uz tālo Austrāliju, lai krātu olimpiskās kvalifikācijas punktus viņa līdzšinējā pamatveidā BMX riteņbraukšanā.

Par šī posma uzvarētājiem kļuva Oskars Melbārdis kopā ar Intaru Dambi, kuri bija ātrākie abos braucienos un summā vāciešus un rumāņus apsteidza par 0.11 un 0.21 sekundi. Starta ieskrējienos mūsējie bija astotie un sestie.

Ralfs Bērziņš ar Dāvi Spriņģi devītajā vietā. Emīls Cipulis kopā ar Ivo Danu Kleinbergu 16.tie, kas viņiem arī ļoti labs sasniegums debijas sezonā. Dāvis Kaufmanis ar Arni Bebrišu 18.vietā.

Latvijas Eiropas kausu izlases galvenais treneris Jānis Skrastiņš uzreiz pēc mačiem bija gandarīts :"Viss kartībā,garša dabūta atpakaļ, Melbārdim jāiet uz pasaules kausu! Nu jau iet daudz labāk, starts arī uzlabojies, jau treniņos gāja labi, kaut šodien silts, ap plus 10 grādiem, labi nobrauca. No pārējiem noteikti jāuzteic Cipuļa ekipāža - tikai pirmā sezona , bet jau tik labs rezultāts Kēnigszē, konkurentu te tomēr daudz, vācieši arī brauc mājas trasē. "

Sestdien un svētdien Kēnigszē trasē vēl būs sacensības četriniekiem un tad sezonā iestāsies mazs pārtraukums. Četriniekos Latviju pārstāvēs Melbārža un Bērziņa ekipāžas.

Rezultāti

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija