Top
21 Dec
Melbārdim kļūme un septītā vieta četriniekos
Foto autors: Viesturs Lācis

Kēnigszē trasē Vācijā aizvadīts vēl viens Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā, šoreiz tas četriniekiem. 22 komandu konkurencē startēja arī divas Latvijas ekipāžas. Melbārža kvartetam septītā vieta, Bērziņa komandai devītā.

Oskars Melbārdis šoreiz startēja kopā ar Daumantu Dreiškenu, Intaru Dambi un Egdaru Nemmi. Ieskrējienos trešais un piektais laiks pat ar diviem veterāniem komandā. Finišā 4. un 13.rezultāts, otrajā braucienā bija kļūda augšā, kā savulaik te pasaules čempionātā.

Ralfs Bērziņš kopā ar Reini Nunguru, Māri Priekuli un Dāvi Spriņģi startos bija divreiz septītie, finišā divreiz devītie.

Pirmajās trijās vietās Vācijas ekipāžas, uzvarēja Janušs, vēl trijniekā Cielasko un Bumhmillers. Uzvarētājiem Melbārža kvartets zaudēja 0.44 sekundes.

Latvijas Eiropas kausu galvenais treneris Jānis Skrastiņš teica, ka šī nebija Oskara diena: "Vakar Melbārdis nobrauca tiešām labi, bet šodien jau bija kļūdas abos braucienos, negāja un viss, ko padarīsi. Kļūdas jau augšā, nākot ārā no tām "S" virāžām un tā daudz laika pazaudēts. Bērziņam jau nav gājis daudz vieglāk un rezultāts šoreiz ir tāds kāds ir, rīt būs viena izmaiņa Melbārža ekipāžā."

Piektdien divnieku sacīkstēs Oskars Melbārdis kopā ar Intaru Dambi guva savu pirmo uzvaru pēc atgriešanās bobslejā. Svētdien Kēnigszē vēl viens posms četriniekiem, gada pēdējās sacīkstes un pēc tām mūsējie atgriezīsies mājās.

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija