Top
19 Nov
Martins sāk ar otro vietu sezonas pirmajā posmā
Foto autors: Viesturs Lācis

Austrijā, Īglsas trasē sākusies pasaules kausa sezona skeletonā. Vīriešiem divu braucienu summā uzvarēja krievu sportists Aleksandrs Tretjakovs, Martins Dukurs atpalika par 0.07 sekundēm un bija otrais, trešajā vietā vācietis Kristofers Grothers, 0.16 sekundes aiz uzvarētāja. Tomass Dukurs 16.vietā, zaudējot Tretjakovam 0.79 sekundes.

Pēc pirmā brauciena līderis bija mūsu Martins Dukurs, kuram šī bijusi vienmēr ļoti veiksmīga trase. Tiesa, tuvākie konkurenti nebija tālu, labāko piecinieks bija 0.11 sekunžu robežās un noteikti par uzvaru šajā posmā varēja cīnīties arī divi olimpiskie čempioni korejietis Sungbins Juns un krievs Aleksandrs Tretjakovs, tāpat arī divi vācieši, Kristofers Grothers un Aksels Junks. Tomass Dukurs pēc pirmā brauciena bija. 15.pozīcijā.

Pēc brauciena izlases treneris Mihails Arhipovs Martina startu novērtējas kā visai labu :” Nobrauca tiešām neslikti, bija jau vēl rezerves, pirmā otrā virāža, tāpat astotā virāža, arī 11. Kopumā labi, arī startu uzstūma. To pašu par braukšanu varu teikt par Tomasu, nebija rupju kļūdu, bet tomēr kaut kā neslīdēja, starts arī nav tik labs, kas šajā trasē svarīgi. Fiziskajā ziņā mūsējie kopumā izskatās solīdi, atbilstoši ieguldītajam darbam un šis vēl nav sezonas pīķis.” Otrais brauciens vislabāk sanāca Tretjakovam, viņam arī krietni labāks starts nekā sākumā un beigās Martins zaudēja 0.07 sekundes, trešais pasaules čempions Grothers.

Izlases treneris Mihails Arhipovs: "Brauciens jau Martinam bija sakarīgs, tur nav kop pārmest, grūti atrast kādu kļūdu. Jā, Tretjakovs uzstūma labāk un arī slīdēja viņam labāk. Jāskatās vēlāk pēc protokola, kur un kāpēc slīdēja konkurentam labāk, tas pats jāsaka par Tomasu, arī starts viņam gana atbilstošs pašreizējai kondīcijai.. Šosezon gan konkurence lielāka, tuvojas olimpiskās spēles un viegli nebūs."

Pasaules kausa kopvērtējumā jaunajā sezonā līdz ar to līdera dzelteno krekliņu no Martina pārņēmis Tretjakovs. Pulksten 15.30 Īglsā sacensības sievietēm, kur Latviju pārstāvēs Endija Tērauda, tiešraide LTV7

REZULTĀTI. PK1 Īglsa. Skeletons > Vīrieši

FOTO GALERIJA

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija