Top
09 Nov
Latvijas skeletonistiem dubultuzvara OMEGA Jauniešu seriāla posmā Korejā
Foto autors: KBSF

Ar izciliem panākumiem sezonu turpina Latvijas jaunie skeletonisti, kuri ceturtdien olimpiskajā Phjončhanas trasē Korejā izcīnīja dubultuzvaru - Dāvis Valdovskis kļuva par uzvarētāju, bet tikai vienu sekundes simtdaļu atpalika Emīls Indriksons. Savukārt Marta Andžāne meiteņu konkurencē izcīnīja otro vietu.

Informācija papildināta ar monobobsleja rezultātiem

Puišu sacensībās spraigākie notikumi risinājās otrā brauciena beigās. Pēc pirmā brauciena abi latvieši ieņēma vietas uzreiz aiz pirmā trijnieka - Indriksons ceturtais, bet Valdovskis - piektais. Otrajā sacensību braucienā abi Latvijas skeletonisti uzrādīja ātrākos laikus un summā tikai viena sekundes simtdaļa izšķīra uzvarētāja likteni - Valdovskis ātrākais, un tūlīt aiz viņa Indriksons, savukārt trešajā vietā esošais rumānis Luka Ungureanu zaudēja līderim jau vairāk par divām sekundes desmitdaļām. Sacensībās piedalījās 16 skeletonisti.

Arī visas trīs Latvijas skeletonistes Phjončhanā uzrādīja augstvērtīgu rezultātu. Marta Andžāne izcīnīja otro vietu, Dārta Neimane - ceturto vietu, bet Laura Lēģere - septīto vietu starp 16 konkurentēm.

Skeletonisti nākamo reizi sacentīsies rīt šajā pašā trasē.

Tikmēr monobobslejā Amēlija Kotāne pēc pirmā brauciena bija trešā, bet otrajā braucienā kļūdījās un summā atkāpās uz sesto vietu. Otra Latvijas pārstāve Kate Prudāne ierindojās 10.vietā.

REZULTĀTI

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija