Top
09 Dec
Latvijas jaunie skeletonisti izcīna dubultuzvaru OMEGA posmā Insbrukā
Foto autors: IBSF

OMEGA Jaunatnes seriālā aizvadīts vēl viens posms Austrijas trasē Insbrukā, kur ar labiem panākumiem izcēlušies Latvijas jaunie skeletonisti un monobobslejistes.

Vakar diskvalifikāciju piedzīvojušais skeletonists Emīls Indriksons šodien ar diviem izciliem braucieniem bija nepārspēts visas trases garumā, par 0,40 sekundēm apsteidzot vakardienas uzvarētāju, vēl vienu latvieti Dāvi Valdovski. Krists Turauskis otro dienu pēc kārtas ieņēma devīto vietu.

Latvijas skeletoniste Marta Andžāne izcīnīja vēl vienu trešo vietu, bet Laura Lēģere un Dārta Neimane uzrādīja vienādu rezultātu, dalot ceturto vietu.

Tikmēr monobobslejā Amelija Kotāne izcīnīja bronzas godalgu, tikai simtdaļu atpaliekot no otrās vietas. Kate Prudāne šoreiz sestā.

Jauniešiem sezonas svarīgākais starts vēl priekšā - janvārī Korejā notiks Jauniešu Olimpiskās spēlēs, kurās ledus trašu sporta veidos medaļas tiks sadalītas Phjončhanas trasē, kur 2018.gada notika Olimpiskās spēles.