Top
04 Feb
Latvijas jaunie skeletonisti ar panākumiem startē Omega jauniešu seriālā
Foto autors: Viesturs Lācis

Siguldas Skeletona akadēmijas audzēkņi uzrādījuši labus rezultātus Austrijā, Īglsas trasē notiekošajā Omega jauniešu seriālā. Piektdien un sestdien tika aizvadīti divi posmi, un tajos abos Emīls Indriksons izcīnīja uzvaras, bet Marta Andžāne izcēlās ar otro vietu sestdienas mačos.

Piektdienas sacensībās Indriksons palika nepārspēts abos braucienos, triumfējot pārliecinoši, par 1,41 sekundi apsteidzot otrajā vietā esošo Ukrainas skeletonistu Jaroslavu Lavreniuku. Dāvis Valdovskis izcīnīja ceturto vietu 18 dalībnieku vidū. Sestdien joprojām turpināja dominēt Indriksons, izcīnot uzvaru, bet šoreiz ukraiņu skeletonists jau bija krietni tuvāk - 0,24 sekundes. Valdovskim otrajā dienā piektā vieta.

Sieviešu konkurencē Marta Andžāne piektdien uzrādīja ceturto rezultātu, tūlīt aiz viņas, piektajā vietā finišēja Dārta Neimane, bet astotā - Laura Lēģere. Sestdienas posmā Andžānei otrais labākais laiks, Neimane ierindojās sestajā vietā, bet Kamila Krustiņa - 11.vietā. Piedalījās 14 skeletonistes.

REZULTĀTI: OMEGA jauniešu seriāls skeletonā