Top
26 Oct
Latvijas Bobsleja un Skeletona federācijas preses konference notiks 2.novembrī
Foto autors: Viesturs Lācis

Latvijas Bobsleja un Skeletona federācija (LBSF) ielūdz mediju pārstāvjus piedalīties preses konferencē, lai uzzinātu Latvijas komandas mērķus gaidāmajā sezonā, kā arī lai informētu par Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē paredzētajām sacensībām. Konference notiks 2.novembrī, plkst.13.00, “Balcia Insurance” telpās Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 63.

Pirmsezonas preses konferencē piedalīsies LBSF prezidents Ansis Zeltiņš, ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis, bobsleja treneris Sandis Prūsis, "Tet" valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks, zīmola “Norfin” pārstāve, SIA “Salmo” valdes priekšsēdētāja Dace Poļačenoka, kā arī pasākuma namatēvs – “Balcia” viceprezidents Reinis Bērzkalns:

“Mēs, Balcia, esam dedzīgi sporta atbalstītāji – gan pašiem klātesot dažādu sporta notikumu epicentrā, gan attālināti sekojot svarīgākajiem sporta mirkļiem kopā kā kolektīvs. Sports mums ir ne tikai asinīs, bet parādās arī mūsu apdrošināšanas risinājumos, sniedzot iespējas tiem, kuri vēlas nodarboties ar ekstrēmajiem sporta veidiem. Priecāsimies pie sevis uzņemt Latvijas Bobsleja un Skeletona federāciju, un ar nepacietību gaidām nākamās sezonas notikumus! Esam pārliecināti, ka Latvijas komandai ir izredzes saliedēt tautu un sniegt mums daudz pozitīvu emociju!” pauž Bērzkalns.

Augusta vidū titulētais Latvijas bobslejists Oskars Ķibermanis paziņoja, ka veselības dēļ liek punktu sportista karjerai. Jau iepriekšējā sezonā Ķibermanis sacensībās nepiedalījās, treneriem komandas līdera lomu uzticot Emīlam Cipulim, kurš Pasaules čempionātā savu kvartetu aizveda līdz sudraba godalgai.

2023./2024.gada Pasaules kausa izcīņas sezona sāksies novembra vidū ar sacensībām Pekinas olimpisko spēļu trasē Jaņcjinā, Ķīnā, bet noslēgsies tikai marta pēdējā nedēļas nogalē Leikplesidas trasē ASV. Arī šogad Pasaules kausa tūre sastāv no astoņiem posmiem, sestais posms februāra sākumā notiks Siguldas trasē, kur vienlaicīgi tiks sadalītas arī Eiropas čempionāta medaļas. Savukārt decembra vidū Sigulda uzņems Eiropas kausa posmu bobslejā. Sezonas kulminācija – Pasaules čempionāts – februāra beigās un marta sākumā risināsies Vinterbergas trasē Vācijā.

Arī šogad Latvijā būs iespējams tiešraidē redzēt visu Pasaules kausa sacensību braucienus. Pārraides nodrošinās kanāls Go3 Sport Open (iepriekš TV3 Sport Open).

Atbalsta Tet un Balcia

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija