Top
17 Feb
Latvija uz Pasaules čempionātu dodas ar trīs ekipāžām
Foto autors: Viesturs Lācis

Laba ziņa visiem Latvijas bobsleja un skeletona līdzjutējiem - klāt sezonas svarīgākās sacensības - Pasaules čempionāts Altenbergas trasē Vācijā, kas sāksies jau šajā nedēļas nogalē. Latvijas bobsleja komanda uz to ir devusies ar trīs divnieku ekipāžām. Startēs Oskara Ķibermaņa, Ralfa Bērziņa un arī Oskara Melbārža komandas.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Siguldā notika Pasaules kausa izcīņas pēdējais posms, pēc kura arī kļuva zināmas kvotas Pasaules čempionātam. Latvija tajā varēs startēt ar trīs divnieku ekipāžām un divām četrinieku ekipāžām. Skeletonā pārliecinoši kvalificējās brāļi Martins un Tomass Dukuri.

Pēc lieliskā starta Siguldā, gan Bērziņš, gan Melbārdis divniekos nodrošināja vietu divdesmitniekā Starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas reitingā. Līdz ar to tikai Latvija un Vācija kvalificējās čempionātam ar trīs komandām, bet Vācijai vēl ir izcīnīta ceturtā kvota, kura pienākas junioru čempionam Rihardam Elsneram. Savukārt četrinieku sacensībās trīs komandas būs Vācijai un Kanādai, bet Krievijai - četras.

Šajā nedēļas nogalē Altenbergā notiks bobsleja sacensības divnieku ekipāžām - gan vīriešiem, gan sievietēm. Visas trīs Latvijas komandas jau ir Vācijā un gatavojas sacensībām.

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija