Top
25 Jan
Ķibermanis piektais Kēnigszē posmā
Foto autors: Viesturs Lācis

Kēnigszē trasē Vācijā sezonas piektais posms bobslejā vīriešu divniekiem. 26 ekipāžu konkurencē startēja arī divas Latvijas komandas – Oskars Ķibermanis kopā ar Matīsu Mikni un Ralfs Bērziņš ar Dāvi Spriņģi. Mūsu labākais divnieks piektajā vietā, Bērziņa ekipāža 15.

Pirmajā braucienā Ķibermaņa duetam startā jau labāks laiks nekā iepriekš, pats pilots jau skrēja un 13.starta ieskrējiena laiks. Ķibermanim labs brauciens un sestais rezultāts finišā. Mūsu pilots jau nedaudz atlabis pēc Laplaņā gūtā kājas savainojuma un šodien arī pats varēja palīdzēt boba iestumšanā, kaut ne ar pilnu jaudu. Kā atzīmēja Sandis Prūsis, galvenais gan tagad pagaidām nepārcensties, nav jēgas lieki riskēt.

Bērziņš ar Spriņģi startā trešie, bet finišā dalīta 13.vieta ar Stuļnevu. Pirmajās trijās vietās vācieši, pārliecinoši pirmais Frīdrihs, dalīta otrā vieta Elsneram un Valteram, turpat arī Kripss un Hals, Ķibermanim arī tikai 0.12 sekundes līdz otrajai pozīcijai. Otrajā braucienā Ķibermanim ar Mikni jau trešais labākais starta ieskrējiens un finišā ceturtais rezultāts, kas summā šajos mačos deva piekto vietu. Bērziņam atkal vairāk kļūdu un viņš 15. Kēnigszē. Atkal uzvarēja Frančesko Frīdrihs, kas par 0.51 sekundi apsteidza Džastinu Kripsu un par 0.53 sekundēm Niko Valteru, ceturtais Rihards Elsners, Ķibermanim 0.13 sekundes līdz bronzas pozīcijai.

Vēl svētdien četrinieku mači. Pēc nedēļas vēl viens posms dabīgā ledus trasē Sanktmoricā, pēc tam nedēļa pauze un pēdējais sezonas posms februāra vidū Siguldā, kur bobslejā gan tikai divnieku mači. Pasaules kausā divnieku vērtējumā pērliecinoši pirmais ir Frīdrihs, otrais tagad Kripss, trešais šveicietis Fogts, turpat netālu ceturtajā pozīcijā Ķibermanis.

Rezultāti https://www.ibsf.org/images/api/download/competitions/f6539143-cd0d-467d-8b39-621e7496a4c6_result_bobsleigh_2man_koenigssee.pdf

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija