Top
19 Dec
Ķibermanis / Miknis izcīna sudraba medaļu Īglsā!
Foto autors: Viesturs Lācis

Pasaules kausā bobslejā Īglsas trasē jau sezonas septītais posms divnieku ekipāžām vīriešiem. Startēja 20 komandas, Latviju pārstāv piloti Oskars Ķibermanis , Oskars Melbārdis un Ralfs Bērziņš. Pēc pirmā brauciena Ķibermanis kopā ar Mikni bija trešajā vietā, nedaudz viņam priekšā Lohners un visai tālu pārējiem Frīdrihs, kurš uzstādīja jaunu trases rekordu. Sacensībām beidzoties, Ķibermanis pakāpās pat uz otro pozīciju, apdzenot Lohneru.

Bērziņš ar Nemmi ir visai augstajā septītajā vietā, Melbārdis ar Bebrišu šoreiz 11.pozīcijā. Atkal uzvara Frīdriham.

Dažas izmaiņas sastāvos, Vācijas izlasē debija pasaules kausā Hansam Peteram Hanighoferam, kas šajā posmā aizstāja Hāferu. Hanighofers pirms nedēļas divas dienas pēc kārtas uzvarēja Eiropas kausa sacensībās Vinterbergas trasē. Ķibermanis startēja kopā ar pamatstūmēju Matīsu Mikni un aizvadīja labu braucienu, startā arī otrs labākais laiks.

Otrajā braucienā Ķibermanim jau otrais labākais laiks un godam nopelnīta otrā vieta aiz Frīdriham par 0.05 sekundēm priekšā Lohneram. Bērziņa divnieks beigās septītajā vietā , Melbārdis 11. Sandis Prūsis telefonintervijā arī uzteica Ķibermani, ka šodien bija kopumā labi braucieni.

Pasaules kausa kopvērtējumā pirmie divi ir vācieši Frīdrihs un Lohners, Ķibermanis ir trešais.

Sacensību protokols

Foto galerija

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija