Top
19 Jan
Ķibermaņa kvartets 11.vietā Īglsā
Foto autors: Viesturs Lācis

Ar bobsleja četrinieku sacensībām svētdien Īglsas trasē Austrijā beidzies kārtējais pasaules kausa posms. Kopā startēja 24 ekipāžas, tostarp divas Latvijas komandas. Oskars Ķibermanis kopā ar Lauri Kaufmani, Arvi Vilkasti un Matīsu Mikni, tāpat Ralfs Bērziņš kopā ar Edgaru Nemmi, Dāvi Spriņģi un Edgaru Pirogu.

Pilota savainojums četriniekos nav tik jūtams kā divniekos, Ķibermaņa kvartets stabili tika pie otrā brauciena. Mūsējiem desmitais labākais laiks pirmajā braucienā. Pat startā bija 14 .labākais laiks. Bērziņa komandai septītais labākais starta laiks, bet finišā tikai 18.rezultāts, kļūdu vairāk. Pirmajā trijniekā Frīdriha, Lohnera un Čērča ekipāžas. Otrajā braucienā arī solīds sniegums mūsu līderim un beigās 11.vieta, Bērziņam brauciens pat bija it kā labāks nekā pirmais, taču īsti neslīdēja un viņš palika 20.vietā. Par uzvarētāju atkal kļuva vācieša Frīdriha ekipāža, otrajā vietā cits vācietis Lohners, bet trešais pirmoreiz Eiropas trasēs amerikānis Čērčs.

Pasaules kausa turpinājums nākamajās divās nedēļās Kēnigszē un Sanktmoricas trasēs. Sezonas pēdējais posms būs februāra vidū Siguldā, vēl pēc tam pasaules čempionāts Altenbergā. Četrinieku vērtējumā Ķibermanis saglabājis ceturto pozīciju, līderis ir Frīdrihs.

Rezultāti

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija