Top
12 Jan
Ķibermaņa četriniekam bronza Laplaņā
Foto autors: Viesturs Lācis

Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Lauri Kaufmani, Arvi Vilkasti un Matīsu Mikni šodien Francijā, Laplaņas trasē izcīnīja trešo vietu. Četrinieku konkurencē Latvijas kvartetam šī ir trešā godalga šajā sezonā pēc aizvadītiem pieciem posmiem Pasaules kausa izcīņā. Ralfs Bērziņš ar Edgaru Nemmi, Dāvi Spriņģi un Edgaru Pirogu ierindojās 13.vietā.

Šajā sezonā Ķibermaņa komanda ir viena no ātrākajām starta ieskrējienā starp visām pārējām ekipāžām. Ja pirmajā braucienā starta laiks - 5,80 sekundes - bija otrais ātrākais, tad otrajā braucienā uzrādītais - 5,87 sekundes - vairs tikai trešais. Kā pēc sacensībām atzina Latvijas izlases treneris Sandis Prūsis, Ķibermanis pirmajā braucienā, starta ieskrējiena laikā, ir sastiepis kājas muskuli, tāpēc šobrīd nav tālākas skaidrības par turpmākajiem posmiem, bet šodien četrinieku otrais brauciens padevās labi un izdevās divu braucienu summā nosargāt trešo pozīciju. Tikmēr Latvijas otrā komanda veica divus labus braucienus un ieņēma 13.vietu posmā.

Posmā dubultuzvaru svinēja vācieši - Frančesko Frīdriha komandai zelts, Johanesa Lohnera ekipāžai - sudrabs.

Kopvērtējuma tabulā Ķibermanis joprojām ir ceturtais, bet Bērziņš pakāpies uz 18.vietu.

Nākamais Pasaules kausa izcīņas posms notiks Austrijā, Īglsas trasē, kur dosies gan Ķibermaņa, gan Bērziņa ekipāžas, bet Eiropas kausa izcīņā notiks sacensības Siguldā, kur Latviju pārstāvēs arī Oskars Melbārdis.

Rezultāti - PK5 Laplaņa, Francija, bobslejs, četrinieki

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija