Top
26 Jan
Ķēnigszē Ķibermaņa četrinieks ceturtais, Bērziņa - septītais
Foto autors: Viesturs Lācis

Ar lieliskiem rezultātiem turpina priecēt Latvijas bobslejisti. Šodien Pasaules kausa septītā posma četrinieku sacensībās Oskara Ķibermaņa komanda izcīnīja ceturto vietu, savukārt Ralfa Bērziņa kvartets - septītajā vietā.

Šajā sezonā Ralfs Bērziņš jau vienu nedēļu bija pavadījis Kēnigszē trasē, Vācijā tieši pirms mēneša, kad aizvadīja trīs sacensības Eiropas kausa izcīņā, vienā no tām izcīnot trešo vietu četriniekos. Iepazītā trase nāca par labu arī šodienas četrinieku sacensībās, jo pēc pirmā brauciena Bērziņš ar savu ierasto komandu Edgaru Nemmi, Dāvi Spriņģi un Edgaru Pirogu bija ceturtajā vietā. Otrajā braucienā tikai viena kļūda "līkajā taisnē", kurā bobs sagriezās šķērsām, sabremzēja labo veikumu.

Ja Bērziņa kvartets startēja ierastajā sastāvā, tad sastāva maiņu šonedēļ piedzīvoja Ķibermaņa četrinieks - Arvja Vilkastes vietā kopā ar Lauri Kaufmani un Matīsu Mikni startēja Helvijs Lūsis. Kamēr Vilkaste dziedē savainojumu, tikmēr pārējie puiši Ķibermaņa kamanas iestūma ar trešo labāko laiku otrajā braucienā - 4,86 sekundes. Abus braucienus Ķibermanis veica ļoti labi, arī ātrumi trases beigās bija vieni no lielākajiem starp visiem konkurentiem.

Par sacensību uzvarētāju kļuva mājnieki, kuriem dubultuzvara - Frančesko Frīdriha komanda pirmā, Johanesa Lohnera kvartets otrais. Uz pjedestāla trešā pakāpiena kanādieša Džastina Kripsa četrinieks.

Nākamais posms notiks jau pēc dažām dienām Šveicē, Sanktmoricas trasē, kur Latviju pārstāvēs tikai Ķibermaņa komanda bobslejā un brāļi Dukuri skeletonā, jo Bērziņa ekipāža dodas uz Eiropas junioru čempionātu Īglsā un vēl nedēļu vēlāk - uz Pasaules junioru čempionātu Vinterbergā.

REZULTĀTI: PK7 Kēnigszē, Vācija. Bobslejs, četrinieki

PK kopvērtējums četriniekos

  1. Frīdrihs (Vācija) 1502
  2. Lohners (Vācija) 1449
  3. Kripss (Kanāda) 1378
  4. Ķibermanis (Latvija) 1314
  5. Suļņevs (Krievija) 1216
  6. Čērčs (ASV) 1192
    ... 15. Bērziņš (Latvija) 526

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija