Top
02 Oct
Jauno stūmēju atlasē divi kandidāti saņem uzaicinājumu pievienoties komandai

Sestdien Murjāņu sporta ģimnāzijas manēžā notika jauno bobslejistu uzņemšanas testi. Pārbaudījumos atlasīti divi kandidāti, kuri uzaicināti pievienoties komandai.

Bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis atzīst, ka rīkot šādas stūmēju atlases ir ļoti svarīgi visai komandai. “Kā jau pēc katrām atlases sacensībām es saku, nav nozīmes, cik daudz pretendentu ir ieradušies piedalīties testos, bet kādi ir rezultāti. Tik pat labi uz atlasi varētu būt ieradies tikai viens pretendents, bet ļoti labs, un es jau būtu ļoti apmierināts, ka mums ir izdevies šādu sportistu piesaistīt mūsu sporta veidam. Būtiska ir komandas iekšējā konkurence, tā ir papildu motivācija visiem - gan jaunajiem, gan esošajiem komandas dalībniekiem,” saka Prūsis.

“Šoreiz atlases sacensībās interesentu skaits nebija liels, bet priecēja uzrādītie rezultāti - divi jauni sportisti, kuri vēl mācās vidusskolā, uzrādīja atzīstamus rezultātus un viņi arī saņems uzaicinājumu pievienoties komandai,” stūmēju atlasi rezumē treneris Prūsis.

Latvijas izlases bobslejisti turpina gatavoties jaunajai sezonai. Savukārt pirmie ledus treniņi Siguldas trasē sāksies pēc pāris nedēļām. “Šobrīd ledu sola uz 16.oktobri, bet nelielas korekcijas var radīt laikapstākļi,” saka Prūsis.

Jaunā sezona sāksies jau novembra vidū ar Pasaules kausa pirmo posmu Ķīnas trasē Jaņcjinā, bet noslēgsies ASV marta pēdējā nedēļas nogalē ar posmu Leikplesidas trasē.

Atbalsta Tet

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija