Top
10 Nov
Jaunajiem skeletonistiem Valdovskim un Andžānei sudraba medaļas OMEGA Jauniešu seriālā
Foto autors: KBSF

Ar vakar izcīnītu zeltu un šodien - sudraba godalgām turpina priecēt Latvijas jaunie skeletonisti OMEGA Jauniešu seriāla posmā. Olimpiskajā Phjončhanas trasē Korejā Dāvis Valdovskis izcīnīja otro vietu, bet Emīls Indriksons - sesto vietu. Uzvaru izcīnīja Luka Ungureanu no Rumānijas, kurš arī vakar kāpa uz goda pjedestāla.

Meiteņu konkurencē visas trīs latvietes ierindojās TOP5 - Marta Andžāne izcīnīja otro vietu, Dārta Neimane - ceturto vietu, bet Laura Lēģere - piekto vietu. Uzvarēja Lianga Juksina no Ķīnas.

Tikmēr monobobslejā Amēlija Kotāne ierindojās sestajā vietā, bet Kate Prudāne - septītajā.

OMEGA Jauniešu seriāla noslēdzošais posms 8. un 9.decembrī risināsies Austrijas trasē Insbrukā, savukārt no 19.janvāra līdz 1.februārim notiks Jaunatnes olimpiskās spēles, kurās cīņa ledus trašu sporta veidos notiks tieši Phjončhanas trasē.