Top
16 Jan
ICC kausā skeletonisti Tērauda un Veinbergs ierindojas 12.vietā
Foto autors: Viesturs Lācis

Šodien Vācijā, Altenbergas trasē notika Starpkontinentālā kausa (ICC) izcīņas posms skeletonā. Tā kā sacensības notika trasē, kur februārī risināsies sezonas svarīgākie mači - Pasaules čempionāts, vairāki pasaules klases atlēti šajā nedēļā izvēlējās startēt otrā līmeņa sacensībās, nevis Pasaules kausā. Arī mūsu skeletoniste Endija Tērauda, kurai 12.vieta. Vīriešu konkurencē no latviešiem startēja Elvis Veinbergs, kurš arī ierindojās 12.vietā.

Sieviešu konkurencē uzvarēja Jeļena Ņikitina no Krievijas, aiz sevis atstājot mājnieci Sofiju Grībeli un Jūliju Kanakinu. Startēja arī nīderlandiete Kimberlija Bosa, kurai 5.vieta, kanādiete Džeina Šanela, kurai 6.vieta. Šajā konkurencē Tērauda pēc pirmā brauciena bija 13.vietā, bet otrajā braucienā bija ātrāka un pakāpās uz 12.vietu.

REZULTĀTI: ICC Altenberga (Vācija). Skeletons, sievietes

Vīriešu sacensībās ļoti spēcīgā konkurencē mūsu Elvis Veinbergs pēc pirmā brauciena bija 9.vietā, bet otrajā braucienā 13.rezultāts, un divu braucienu summā 12.vieta.

Par uzvarētāju kļuva mājnieks Aksels Jungks, Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas bija otrais, bet trešais - Fēlikss Zaibels no Vācijas.

REZULTĀTI: ICC Altenberga (Vācija). Skeletons, vīrieši

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija