Top
15 Jan
Hermane pārsteidz pat ar lielu kļūdu, Dārta Zunte priekšpēdējā savās debijas sacīkstēs pasaules kausā
Foto autors: Viesturs Lācis

Pasaules kausa sestajā posmā skeletonā sievietēm Sanktmoricas trasē Šveicē uzvarējusi vāciete Tīna Hermane. Pēc pirmā brauciena līdere bija austriete Janīna Floka, tomēr visvairāk pārsteidza tieši vāciete Tīna Hermane. Arī pēc rupjas kļūdas pašā startā, kad kamanas izskrēja no gropes, Hermane bija otrā, pavisam tuvu Flokai. Trešajā vietā kanādiete Elizabete Maijera. Dārta Zunte savos debijas mačos pasaules kausā priekšpēdējā 20 .vietā, viņa apsteidza tikai jauno zviedrieti.

Arī sieviešu braucienā spēcīgi sniga, taču favorītes apliecināja savu statusu. Ja neskaita pārsteidzoši labo Hermanes rezultātu pēc tādas kļūdas startā, lielu pārsteigumu nebija. Dārtai Zuntei brauciens nesanāca un to atzina arī sieviešu izlases treneris Gints Dzērve. Dārtai esot bijis vissliktākais brauciens šajā nedēļā un labi, ka viņa vispār kvalificējās otrajam startam.

Otrais brauciens Dārtai nedaudz labāks, taču pozīciju uzlabot neizdevās un debijas reizē 20.vieta, nākamnedēļ te jāstartē pasaules junioru čempionātā. Hermane otrajā braucienā nekļūdījās startā un ļoti pārliecinoši uzvarēja, otrā Floka, trešā Lolinga, karjeras labākais sasniegums jaunajai vācietei Hannai Naizei, kura ceturtā.

Pasaules kausa kopvērtējumā stabili pirmā ir Floka, Hermane tagad otrajā pozīcijā.

Sacensību protokols

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija