Top
21 Feb
Hamprīsa līdere sievietēm pēc pirmās dienas
Foto autors: Viesturs Lācis

Altenbergā sācies pasaules čempionāts bobslejā un skeletonā. Pirmajā dienā pirmie divi braucieni bobslejā dāmām un pēc pirmās dienas savu statusu apstiprināja galvenās favorītes vācietes un ASV bobslejiste Kailija Hamprīsa. Viņa ir līdere.

Kopā sieviešu sacīkstēs piedalās 20 ekipāžas, Vācija ir pārstāvēta ar četrām, to vidū divas labākās šīs sezonas pasaules kausa kopvērtējumā, tāpat brauca vēl divas jaunas pilotes, ieskaitot šīs sezonas pasaules junioru čempioni Kimu Kalicki. Jau pēc pirmā brauciena cīņa spraiga, līdere bija Hamprīsa, kas par 0.03 sekundēm apsteidza Šnaideri un par 0.09 jauno Kalicki, kura turklāt startēja ar 18.numuru, tuvu arī de Bruina, kas no līderes atpalika par 0.13 sekundēm. Olimpiskā čempione Jamanka tikai septītā. Pēc otrā brauciena savu pārsvaru nostiprināja divkārtējā olimpiskā čempione Hamprīsa. Otrajā vietā šī gada pasaules junioru čempione Kima Kalicki, plus 0.21 sekundes. Trešā Šnaidere, plus 0.54 sekundes, turpat arī Jamanka, plus 0.64 sekundes, piektā kanādiete de Bruina. Kopā sievietēm jau pirmajā dienā bija četri kritieni šajā trasē, tostarp krita meistarīgā rumāniete Greču un arī vāciete Nolte.

Sestdien vēl trešais un ceturtais brauciens sievietēm, kurā tad arī noskaidros jaunās pasaules čempiones. Starts pulksten 16.30. Jau pirms tam Altenbergā pirmie divi braucieni bobslejā vīriešu divniekiem ,kur Latvija būs pārstāvēta ar trim ekipāžām. Pēc izlozes Bērziņš ar Sprinģi pirmajā braucienā starts trešajiem, Ķibermanim ar Mikni pēc reitinga piektais numurs un 17.Melbārdim ar Dambi, pirmais brauciens jau no 12.30 , tiešraides LTV 7.

Rezultāti pēc 2.braucieniemhttps://www.ibsf.org/images/api/download/competitions/ee6507a6-9402-4d74-94bf-60db59b61cf3_res2_wch_bobsleigh_women_altenberg.pdf

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija