Top
13 Apr
Ferriani: Siguldas posma panākumi bija nozīmīgs solis, lai ļautu mums rīkot pārējās sezonas sacensības
Foto autors: Viesturs Lācis

Starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) prezidents Ivo Ferriani nosūtījis pateicības vēstuli Latvijas bobsleja un skeletona federācijai (LBSF), novērtējot apņemšanos un iesaistīšanos 2020./2021.gada sezonas norisē, kas tika aizvadīta Covid-19 pandēmijas apstākļos.

"Jūsu organizētās sacensības bija pirmās, kuras aizvadījām, joprojām vēl zinot visai maz par pašu pandēmiju. Pateicoties jūsu komandas centībai un profesionalitātei, mēs jau no paša sākuma īstenojām pareizo virzienu sacensību rīkošanā šajos izaicinošajos apstākļos. Jūsu organizēto sacensību panākumi bija nozīmīgs solis, lai ļautu mums rīkot pārējās sezonas sacensības. Ar šo mēs sportistiem ļāvām trenēties un sacensties vairāk vai mazāk ierastā režīmā," vēstulē raksta Ferriani.

IBSF prezidents izsaka īpašu pateicību LBSF darbiniekiem, brīvprātīgajiem un visai komandai, akcentējot, ka īpaši šajā sezonā panākumu atslēga bija komandas darbs un cieša sadarbība gan trasē, gan ārpus tās. "Mēs uzskatām, ka pandēmija, iespējams, ir radījusi arī dažas pozitīvas blakusparādības, kuras mēs varam izmantot nākotnē."

Aizvadītajā sezonā LBSF uzņēmās rīkot Pasaules kausa izcīņas pirmos divus posmus un Eiropas kausa posmu, izstrādājot vadlīnijas, lai sacensības varētu notikt pandēmijas laikā, tā saucamajā burbulī, ierobežojot vīrusa izplatību. Arī nākamajā sezonā Siguldā notiks Pasaules kausa sacensības. Provizoriskajā kalendārā Siguldas posmam atvēlēta janvāra pirmā nedēļas nogale, uzreiz pēc Gadu mijas.

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija