Top
03 Dec
Endijai Tēraudai Altenbergā jau labāks sniegums un 17.vieta
Foto autors: Viesturs Lācis

Altenbergas trasē Vācijā šīs nedēļas nogalē kārtējais pasaules kausa posms skeletonā, šajā sezonā jau trešais šajā sezonā. Rīta pusē sacensības sievietēm, 27 dalībnieču konkurencē arī Endija Tērauda. Pēc pirmā brauciena viņai dalīta 18./19.pozīcija, līdz ar to pirmo reizi šajā sezonā pasaules kausā viņa tika pie otrā brauciena.

Otrajā vēl labāk, braucienā 16.laiks un summā 17.vieta šajā pasaules kausa posmā. Par uzvarētāju atkal kļuva vāciete Tīna Hermane, otrajā vietā pirmoreiz pasaules kausā krieviete Alina Tararičenkova, trešā austriete Janīna Floka.

Līdere pēc pirmā brauciena bija pasaules čempione šajā trasē vāciete Tīna Hermane, otrā viņas tautiete Hanna Naize, kas atpalika tikai par 0.03 sekundēm, trešā krieviete Alina Tararičenkova, plus 0.21 sekundes.

Endija Tērauda šoreiz pēc izlozes nebija ielozēta sākumā, viņai 25.starta numurs, pēc reitinga. Altenbergas trasē Tēraudai pirmajā braucienā nebija atkal īpaši laba starta, bet brauciens labāks nekā tuvākajām konkurentēm. Beigās dalīta 18.vieta ar ķīnieti, 1.29 sekundes līdz līderei. Protams, ka Altenbergā jau daudz spēcīgākas vācietes, kurām bija pavāji starta laiki sezonas ievadā, bet pirmie divi rezultāti pēc pirmā brauciena.

Otrajā braucienā Tērauda tātad savu pozīciju uzlaboja, tāpat arī savu starta laiku. Kopumā trases rekords tika uzlabots četras reizes un pati pēdējā to izdarīja Tīna Hermane. Neveiksmi braucienā piedzīvoja itāliete Valentīna Margaljo, kas pēc ceturtās-piektās virāžas izkrita no skeletona, viņai līdz ar to diskvalifikācija.

Kopvērtējumā pēc šī posma nu līdere pasaules kausa kopvērtējumā ir Kimberlija Bosa no Nīderlandes, otrā nu ir Tararičenkova, kas atpaliek par diviem punktiem un Jeļena Ņikitina noslīdēja uz trešo pozīciju. Endija Tērauda kopvērtējumā pakāpās uz 20.pozīciju.

Rezultāti

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija