Top
09 Jan
Eiropas kausa izcīņa Siguldā - 18. un 19. janvārī

Siguldā notiks pirmais posms bobslejā Eiropas kausa izcīņā pēc Jaunā gada, savukārt skeletonisti jau janvāra sākumā sacentās Īglsas trasē Austrijā. Eiropas kausa izcīņa sāksies sestdien, 18.janvārī pulksten 10.00 ar braucieniem skeletonā, savukārt no 14.00 trasē dosies bobsleja divnieku ekipāžas. Svētdien, 19.janvārī no 14.00 - vēlreiz bobslejs divniekiem.

Pēc Siguldas posma bobslejā vēl būs atlikušas sacensības Īglsā, kur notiks sezonas pēdējais posms bobslejā divniekiem un vēl divi posmi bobslejā četriniekiem. Skeletonā Eiropas kausa sezonas noslēgums Altenbergas trasē Vācijā, kur notiks pēdējie divi posmi.

Sezonas kopvērtējumā bobslejā pagaidām pēc pieciem posmiem divnieku vērtējumā otrais ir mūsu olimpiskais čempions Oskars Melbārdis. Dāvis Kaufmanis ir 13.pozīcijā, Helvijs Babris 16., Emīls Cipulis ir 22.vietā un Ralfs Bērziņš 29., kaut viņš aizvadījis tikai vienu posmu. Līderis ir rumāņu sportists Tenteā. Četrinieku vērtējumā pēc sezonas sešiem posmiem līderis ir vācietis Jonass Janušs, Oskars Melbārdis ir trešais, Ralfs Bērziņš 20.vietā.

Skeletonā pēc posmiem pirmo trijnieku noslēdz Krists Netlaus, tuvu pirmajam desmitniekam pavisam jaunais Elvis Veinbergs, labāko 30 skaitā arī Mārtiņš Muižnieks. Sieviešu skeletonā pēc uzvaras Kēnigszē trasē pirmajā trijniekā ielauzās Endija Tērauda, labāko desmitnieku noslēdz Dārta Zunte.

Bobsleja vīriešu konkurencē Siguldā piedalīsies mūsu olimpiskā čempiona Oskara Melbārža pilotētais divnieks, kā arī jaunie piloti Dāvis Kaufmanis, Emīls Cipulis. Skeletonā piedalīsies 2018. gada Pasaules junioru vicečempions Krists Netlaus, šīs sezonas Kēnigszē EK posma uzvarētāja Endija Tērauda, brauks arī Dārta Zunte, Valts Smilga, Mārtiņs Muižnieks.

Fanu teltī darbosies bērnu stūrītis. Par muzikālo gaisotni rūpēsies DJ Andris Jurga, visiem līdzjutējiem ieeja bez maksas.

Facebook pasākums

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija