Top
14 Jan
Dāvim Kaufmanim vēl viens pjedestāls Eiropas kausā divniekos un ceturtā vieta četriniekos
Foto autors: Viesturs Lācis

Eiropas kausa izcīņas kārtējā posmā Īglsas trasē trešdien trešo vietu divnieku sacīkstēs ieguvusi Latvijas ekipāža Dāvis Kaufmanis un Ivo Dans Kleinbergs. Divu braucienu summā mūsējie tikai par nieka tiesu atpalika no uzvarētājiem šveiciešiem un otrās vietas ieguvējiem vāciešiem.

Kaufmanim ar Kleinbergu ļoti labs starta ieskrējiens, pirmajā braucienā labākais laiks un otrajā otrs labākais. Summā mūsējie par 0.16 sekundēm atpalika no uzvarētāja šveicieša Kūnena un otrajai vietai vācietim Cielasko zaudēja tikai 0.10 sekundes. Visas pārējās ekipāžas jau atpalika no godalgotā trijnieka krietni vairāk, tostarp Vācijas,Šveices un Krievijas divnieki. Sacesnībās piedalījās 28 divnieku ekipāžas.

Eiropas kausu kopvērtējumā divniekos pēc septiņiem posmiem Dāvis Kaufmanis ir otrais pēc šveicieša Kūnena. Šajā sezonā jau Dāvim ceturto reizi izdodas kāpt uz goda pjedestāla.

Ceturtdien un piektdien Īglsā būs sacensības četriniekiem Eiropas kausā.

Sacensību protokols

Ceturtdien četrinieku mačos Dāvis Kaufmanis ar savu komandu ceturtajā vietā, zaudējot tikai trīs Vācijas ekipāžām. Līdz trešajai pozīcijai pietrūka 0.18 sekundes.

Četriniekos startēja 16 komandas , mūsējiem 12 numurs, jo pirms tam Altenbergā Kaufmanim bija kritiens ar lielajām kamanām. Ceturtdien komandā arī Dāvis Nungurs, Regnārs Kirejevs un Ivo Dans Kleinbergs. Starts mūsējiem labs, abas reizes trešais ātrākais laiks .Finišā zaudēts tikai trim vācu ekipāžām- pilotiem Cielasko, Ilmanam un Janušam, toties visi krievi, šveicieši un pārējie aiz Latvijas ekipāžas.

Piektdien Īglsā vēl vienas sacensības četriniekiem Eiropas kausa izcīņā.

Sacensību protokols četriniekos

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija