Top
20 Dec
Dāvim Kaufmanim vēl viens goda pjedestāls Siguldā, šoreiz trešā vieta
Foto autors: Viesturs Lācis

Eiropas kausā bobslejā vīriešu divniekiem svētdien ceturtais sezonas posms Siguldā. 12 komandu konkurencē arī divas Latvijas ekipāžas. Augstāk atkal Dāvis Kaufmanis, kuram trešā vieta, Emīlam Cipulim septītā.

Iepriekšējā posma uzvarētājs Dāvis Kaufmanis šoreiz kopā ar Ivo Danu Kleinbergu, savukārt Emīls Cipulis ar Lauri Kaufmani. Šoreiz cīņa par goda pjedestālu bija spraigāka, pēc pirmā brauciena Kaufmanis trešais, nedaudz atpaliekot no krievu pilota Andrianova un šveicieša Lorenconi, Emīls Cipulis bija septītais. Starpība gan līderu vidū ne pārāk liela.

Pieredzējušajam Krievijas pilotam Maksimam Andrianovam gan izdevās nosargāt uzvaru šajā posmā. Otro vietu ar labāko laiku otrajā mēģinājumā izrāva šveicietis Mihaels Kūnens un trešais Dāvis Kaufmanis. Mūsu pilotam otrs labākais laiks otrajā braucienā, bet summā par 0.03 sekundēm tomēr zaudēts šveicietim. Abas reizes startā atkal ātrākā bija Kaufmaņa ekipāža. Emīls Cipulis ar Lauri Kaufmani svētdienas posmā septītajā vietā.

Eiropas kausa kopvērtējumā pēc pirmajiem trim sezonas posmiem 37 pilotu vērtējumā pēc uzvaras sestdien pirmajā vietā bija izvirzījies Dāvis Kaufmanis, nedaudz apsteidzot šveicieti Mihaelu Kūnenu. Pirmo vietu Dāvis gan nesaglabāja pēc ceturtā sezonas posma, jo viņu par nieka diviem punktiem tagad apsteidz šveicietis Kūnens.

Turpinājums Eiropas kausā uzreiz pēc Jaunā gada ar divām sacīkstēm Altenbergas trasē Vācijā.

Sacensību protokols

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija