Top
19 Nov
Cipulis otro dienu pēc kārtas savu kvartetu aizved līdz 4.vietai
Foto autors: IBSF

Divas dienas pēc kārtas Kīnā, Jaņcjinas trasē notika Pasaules kausa sacensības bobslejā četriniekiem. Arī šodien Emīla Cipuļa komanda sasniedza 4.vietu, tikmēr Jēkaba Kalendas kvartetam kāpums par divām vietām - 9.pozīcija.

Pirmajā braucienā Cipuļa komandai ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Kristu Linbenblatu, otrais labākais starts - 4,95 sekundes - bet kļūda pilotam ielecot kamanās, ar kājām trāpot stūres mehānismā, kas liedza laikus iekārtoties savā vietā, paildzinot sasēšanos arī pārējai komandai. Tam sekoja kļūdas trases augšdaļā un līdz finišam ātrums jau bija zaudēts, tāpēc pirmā brauciena izskaņā sestais rezultāts. Otrajā braucienā izdevās uzrādīt labāko starta laiku, vēl par simtdaļu uzlabojot pirmā brauciena sniegumu, un braucienu veikt daudz labāk, uzrādot 2.rezultātu, kas divu braucienu summā ļāva pakāpties uz 4.vietu.

Patīkami pārsteidza Jēkaba Kalendas komanda - Edgars Ungurs, Dāvis Kaufmanis, Mairis Kļava - pirmajā braucienā sasniedzot 5.labāko rezultātu. Otrajā braucienā gan neizdevās sniegumu atkārtot - uzrādot pēdējo rezultātu braucienā, summā nācās atkāpties uz 9.vietu, kas gan ir uzlabojums, salīdzinot ar dienu iepriekš ieņemto 11.vietu.

Trešo dienu pēc kārtas uzvaru svinēja Johaness Lohners no Vācijas, kurš ar savu komandu arī šoreiz palika nepārspēts. Savu pirmo godalgu karjerā izcīnīja Patriks Baumgartnes no Itālijas, savu komandu aizvedot līdz 2.vietai, apsteidzot titulēto vācieti Frančesko Frīdrihu, kura komandai šoreiz 3.vieta.

Nākamais posms notiks 9. un 10.decembrī Francijā, Laplaņas trasē.

REZULTĀTI

Atbalsta Tet un Balcia

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija