Top
28 Jan
Cipulis / Miknis pēc pirmās dienas ieņem sesto vietu pasaules čempionātā
Foto autors: Viesturs Lācis

Šveicē, Sanktmoricas trasē notiekošajā Pasaules čempionātā bobslejā divniekiem, pēc pirmajiem diviem sacensību braucieniem Emīls Cipulis ar stūmēju Matīsu Mikni ieņem sesto vietu. Jēkabs Kalenda ar Dāvi Spriņģi pēc pirmā brauciena bija 13.vietā, bet pēc otrā noslīdēja uz 16.pozīciju. Izšķirošie notikumi trasē svētdien, kad notiks trešais un ceturtais brauciens. Svētdien tiešraide kanālā TV3 Sport Open no 14:15.

Sanktmoricā gandrīz vienmēr spīd saule un arī šī sacensību diena nebija izņēmums. Cipulim ar Mikni pirmajā braucienā otrais starta numurs, bet trase jau bija pietiekami ātra, lai ledus kvalitāte neietekmētu rezultātu. Mūsējiem sestais un ceturtais starta laiks, bet finišā astotais un piektais rezultāts, kas pēc pirmās dienas Latvijas vadošo komandu ierindo sestajā pozīcijā.

Kalenda ar Spriņģi trasē devās ar 21.numuru un pirmajā braucienā sasniedza 13.rezultātu. Otrais brauciens vairs nebija tik veiksmīgs - 17.rezultāts, un divu braucienu summā nācās atkāpties uz 16.vietu.

Līderis pēc pirmā brauciena bija mājnieks Maikls Fogts, kurš otro braucienu veica ar kļūdām un pēc pirmās dienas atkāpās uz trešo pozīciju, ļaujot par pirmās dienas uzvarētāju kļūt vācietim Johanesam Lohneram. Otro vietu ieņem septiņkārtējais čempions divniekos Frančesko Frīdrihs no Vācijas.

Svētdien 14:15 sāksies izšķirošie divi sacensību braucienu, pēc kuriem arī uzzināsim, kurš kļūs par 2023.gada pasaules čempionu bobslejā divniekiem. Sacensību tiešraide kanālā TV3 Sport Open.

Pasaules čempionāts 2023

Ceturtdien
10:00 Skeletons, vīrieši - 1. un 2.brauciens
14:30 Skeletons, sievietes - 1. un 2.brauciens

Piektdien
10:00 Skeletons, vīrieši - 3. un 4.brauciens | REZULTĀTI
14:30 Skeletons, sievietes - 3. un 4.brauciens | REZULTĀTI

Sestdien
10:00 Monobobslejs, sievietes - 1. un 2.brauciens | REZULTĀTI
14:00 Bobslejs, divnieki, vīrieši - 1. un 2.brauciens | REZULTĀTI

Svētdien
09:00 Skeletons, jauktā komandas stafete
11:00 Monobobslejs, sievietes - 3. un 4.brauciens
14:15 Bobslejs, divnieki, vīrieši - 3. un 4.brauciens

PUBLICITĀTES ATTĒLI

Atbalsta Tet

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija