Top
23 Mar
Cipulim sezonas laikā vairāk nekā 200 braucienu astoņās trasēs
Foto autors: Viesturs Lācis

Latvijas bobsleja pilots Emīls Cipulis savā Facebook profilā dalījies ar šajā sezonā paveikto. Sezonā, kas ilga gandrīz pusgadu (un ziemas sporta veidos tas ir ļoti daudz), jaunais pilots aizvadījis vairāk nekā 200 braucienu astoņās dažādās trasēs, piedaloties Pasaules un Eiropas kausa sacensībās, gan olimpiskajās spēlēs.

Sezona sākās ar olimpisko spēļu trases iepazīšanu oktobra sākumā. Pēc tam Cipuļa komanda devās uz Eiropas kausa izcīņu Norvēģijā, vēlāk pievienojās Latvijas Pasaules kausa komandai, pēc tam aizvadīja vēl vienu Eiropas kausa posmu Siguldā, tad atkal Pasaules kausā un sezonas noslēdzošās sacensības - olimpiskās spēles.

Sezonas noslēgumā Latvijas jaunie piloti devās uz ASV, lai iepazītu sarežģīto Leikplesidas trasi, kur 2025.gadā risināsies Pasaules čempionāts.

Sportists secina, lai arī tikko ir noslēgusies iepriekšējā sezona, jau ir laiks sākt gatavoties nākamajai.

Emīls Cipulis aizvadīto sezonu sāka kā Latvijas komandas trešais pilots, bet, pēc Dāvja Kaufmaņa neveiksmīgās kritienu sērijas, ieņēma otrā pilota vietu komandā, cīnoties par olimpisko ceļazīmi, kuru izdevās sasniegt divnieku konkurencē.

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija