Top
14 Nov
Cipulim piektā vieta Eiropas kausā četriniekos
Foto autors: Viesturs Lācis

Svētdien aizvadīts vēl viens Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā četrinieku ekipāžām Lillehammeres trasē Norvēģijā. No Latvijas pilotiem šoreiz startēja tikai Cipulis, kas kopā ar Bebrišu, Nunguru un Zariņu ieguva piekto vietu. Atkal uzvarēja Krievijas pieredzējušais pilots Aleksejs Stuļņevs, Dāvja Kaufmaņa ekipāža pēc diviem kritieniem vakar šoreiz nestartēja. Labāko trijniekā šodien vēl divi šveiciešu piloti Kūnens un Roners.

Latvijas izlases treneris Eiropas kausa izcīņā Jānis Skrastiņš: "Nobrauca šodien Cipulis ļoti normāli, piektā vieta nav slikti. Otru ekipāžu pēc vakardienas kritieniem tomēr nevarējām nokomplektēt. Divi ārā no aprites, Nemmem mugura cietusi, Kleinbergam galva sasista, varētu būt viegls smadzeņu satricinājums. Vēl vienas ieskaites Kaufmanim līdz ar to pietrūkst, lai startētu četriniekos pasaules kausā. Vēl īsti skaidrības par to nav, runā par kaut kādam IBSF izmaiņām, ar divniekiem jau Dāvis var braukt visur. Ja tagad kādas izmaiņas pieņems, tad varētu jau startēt otrajā pasaules klausa posmā Īglsā, ja ne, tad tajā nedēļā vēl jābrauc Altenberga Eiropā ar lielajām kamanām. Rīt jau braucam prom uz Vāciju, tur beidzot saņemsim arī tos bobus, kas aizkavējās Ķīnā, dažiem puišiem arī jāsadakterējas, nedēļu patrenēsimies Altenbergā. Par Lillehammeri jāsaka tā, ka nav kopumā bīstama trase, bet šoreiz 11.virāža tā jocīgi sataisīta un tās sekas ir tādas, ka var krist pēc tās, nepareizi iebrauc nākamajā un tā vairākiem pilotiem gadījās, Elsners jau arī krita."

Bobslejā sezonas turpinājums Eiropas kausu līmenī pēc divām nedēļām Altenbergā. Pasaules kauss sāksies jau jaunnedēļ Īglsas trasē Austrijā, pirmajā posmā bobslejā Latviju pārstāvēs Oskara Ķibermaņa ekipāžas.

Vistlerā, sezonas pirmajā ICC posmā skeletonā sievietēm Dārta Zunte ieņēmusi 13.vietu 22 dalībnieču konkurencē. Par uzvarētāju kļuva vāciete Sofija Grībele, kurai Latvijas sportiste divu braucienu summā zaudēja 2.99 sekundes. Vīriešiem pirmais ar lielu pārsvaru krievu sportists Jevgēņijs Rukosujevs.

EK bobslejā

ICC kauss skeletonā

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija