Top
22 Mar
Cipuļa / Mikņa divniekam 8.vieta noslēdzošajā posmā Leikplesidā
Foto autors: Viesturs Lācis

Pasaules kausa izcīņas noslēdzošajā posmā, kas notiek ASV trasē Leikplesidā, Emīls Cipulis ar stūmēju Matīsu Mikni ierindojās astotajā vietā. Otrs Latvijas divnieks, Jēkabs Kalenda un Edgars Nemme, divu braucienu summā ieņēma 13.vietu.

Abi Latvijas piloti Leikplesidas trasi iepazinuši tikai treniņbraucienos, bet šodien pirmo reizi startēja sacensību režīmā. Emīls Cipulis ar Matīsu Mikni sāka ar ceturto labāko starta laiku - 5,12 sekundes, bet finišu sasniedza 0,72 sekundes vēlāk nekā līderi, ieņemot sesto vietu. Otrajā braucienā Latvijas vadošajai ekipāžai pietrūka trīs simtdaļas, lai saglabātu vietu sešiniekā, bet šoreiz kritums par divām vietām zemāk - uz astoto vietu divu braucienu summā.

Jēkabs Kalenda pirmo reizi šajā sezonā startē kopā ar stūmēju Edgaru Nemmi, ar kuru pirmajā braucienā izdevās uzrādīt 12.starta laiku, bet finišu sasniedza 13.vietā. Arī otrajā braucienā Latvijas otrajai komandai izdevās saglabāt 13.vietu.

Pirmo trijnieku ieņēma visas trīs Vācijas ekipāžas - labākais rezultāts Frančesko Frīdriha ekipāžai, otrā vieta Johanesa Lohnera divniekam, bet trijnieku noslēdza Ādama Amūra komanda.

Savu 11.kristāla globusu par uzvaru kopvērtējumā ar 1450 punktiem nopelnīja Frīdrihs, otrais Lohners, bet trešais Mihi Fogts no Šveices. Cipulim kopvērtējumā piektā vieta, bet Kalendam - 11.vieta.

Sestdien Leikplesidā notiks četrinieku sacensības, tiešraide kanālā Go3 Sport Open.

REZULTĀTI

Atbalsta: Tet, Balcia Insurance, Norfin

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija