Top
18 Feb
Cipuļa četrinieks uzvar Pasaules kausa izcīņas posmā Altenbergā!
Foto autors: Viesturs Lācis

Emīla Cipuļa kvartets pēc pirmā brauciena Alterbergas trasē (Vācija) uzrādīja otro labāko rezultātu, zaudējot četras sekundes simtdaļas vācieša Frančesko Frīdriha ekipāžai, bet otrajā braucienā abas komandas uzrādīja identisku rezultātu, izcīnot dalītu 1.vietu! Otrs Latvijas četrinieks ar Jēkabu Kalendu priekšgalā ieņēma astoto vietu.

Cipuļa komanda šodien startēja atkal savā kaujas sastāvā ar Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Kristu Lindenblatu, ar kuriem izdevās uzrādīt otro labāko starta laiku - 5,10 sekundes. Brauciens pilotam padevās pārliecinošs, pieļaujot vien nelielas neprecizitātes, bet finišā - otrais labākais rezultāts, zaudējot vien 0,04 sekundes Frančesko Frīdriha kvartetam. Otrajā braucienā vēl par simtdaļu uzlabojot starta laiku, izdevās finišā sasniegt labāko laiku. Frīdriham braucienā otrais labākais rezultāts, bet divu braucienu summā abām ekipāžām zelta godalgas. Trešā vieta Simona Frīdli ekipāžai no Šveices.

Emīls Cipulis intervijā atzina, ka ir gana priecīgs dalīt pjedestāla augstāko pakāpienu ar pieredzējušo Frīdrihu, kā arī ir gatavs sacensties ar mājniekiem arī citā Vācijas trasē Vinterbergā, kur jau nākamnedēļ sāksies Pasaules čempionāts.

Kalendas kvartets ar stūmējiem Edgaru Unguru, Dāvi Kaufmani un Mairi Kļavu finišu sasniedza septītajā vietā. Pilotam bija vairākas kļūdas, kas maksāja sānslīdes un atsitienus pret apmalēm, bet visās atslēgas vietās, kur visbiežāk ir kritieni, Kalenda izbrauca labi un finišā bija priekšā par sevi daudz pieredzējušākiem pilotiem - Sedrikam Foladoram no Šveices, Kristofam Hāferam no Vācijas u.c. Otrajā braucienā Sedriks Foladors no Šveices bija ātrāks par Kalendu, tāpēc latvieši atkāpās uz astoto vietu, kas ir šīs sezonas labākais komandas sasniegums.

Pēc treniņbraucienos piedzīvotajiem kritieniem šodien sacensībās nepiedalījās sezonas līderi Johaness Lohners no Vācijas un Mihi Fogts no Šveices. Četrinieku sacensības izlaida arī britu sportisti, ASV un korejiešu ekipāžas.

REZULTĀTI
PUBLICITĀTES FOTO

Atbalsta: Tet, Balcia Insurance, Norfin

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija