Top
18 Nov
Cipuļa četriniekam ceturtā vieta Pasaules kausa posmā Jaņcjinā
Foto autors: Viesturs Lācis

Turpinās Pasaules kausa izcīņas pirmais posms, kas risinās Ķīnā, Pekinas olimpisko spēlu trasē Jaņcjinā. Emīla Cipuļa ekipāža ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Kristu Lindenblatu izcīnīja augsto ceturto vietu. Jēkaba Kalendas kvartetam šoreiz pēdējā, 11.vieta.

Pēc pirmā brauciena līdera pozīciju ieņēma mājnieka Kaidži Suņa ekipāža, kurai divas simtdaļas zaudēja Cipuļa un Johanesa Lohnera ekipāža no Vācijas. Uzreiz aiz trijnieka vēl viena Vācijas komanda ar pilotu Frančesko Frīdrihu. Otrajā braucienā nervu spriedzi neizturēja Ķīnas pilots, braucienu veica ar kļūdām, uzrādot tikai sesto rezultātu braucienā, bet summā tas bija trešais labākais laiks, izcīnot karjerā pirmo medaļu. Tikmēr cīņā par medaļām ātrākais atkal bija Lohners, kurš par 0,27 sekundēm apsteidza savu tautieti Frīdrihu. Cipulis pēc veiksmīgā pirmā brauciena, otrajā uzrādīja tikai astoto rezultātu un divu braucienu summā palika uzreiz ar godalgotā trijnieka - ceturtajā vietā.

Latvijas otra ekipāža Jēkabs Kalenda ar Edgaru Unguru, Dāvi Kaufmani un Mairi Kļavu pirmajā braucienā kļūdījās startā, neveiksmīgi sesēžoties kamanās, kas ietekmēja gan starta ieskrējiena laiku, gan aerodinamiku trasē. Abos braucienos Kalendas ekipāžai pēdējais, 11.rezultāts.

Svētdien Jaņcjinā notiks vēl vienas sacensības četrinieku ekipāžām, tiešraide kanālā Go3 Sport Open no plkst. 12:00.

REZULTĀTI

Atbalsta Tet un Balcia

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija