Top
16 Jul
Bobslejisti neformālā gaisotnē atzīmēja Oskaru dienu
Foto autors: Juris Ģigulis (Ventas Balss)

Vasara Olimpiskajā centrā "Ventspils" ir treniņnometņu sezona un šajā laikā, jūlija vidū, Ventspilī jau dadzus gadus noris treniņnometne Latvijas bobsleja izlases sportistiem, kuru starpā ik gadu bijuši vārda dienas gaviļnieki Oskari.

Foto galerija

Šogad savā vārda dienā Ventspilī trenējās Oskars Ķibermanis un tradicionāli šajā laikā Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīcas vadītāja Inta Tomsone par godu gan vārda dienas gaviļniekiem sportistiem Oskaram un Ritvaram Suharevam, gan visiem pārējiem treniņnometnē esošajiem sportistiem organizēja godināšanas pasākumu neformālā gaisotnē.

Sportisti pēc garas treniņu dienas bija aicināti satikties brīvā dabā Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā, kur mūzikas pavadībā tie baudīja restorāna "Ferma" šefpavāra Māra Astiča gatavotās un servētās vakariņas, kā arī piedalījās salona "Florist" radošās personības Ilzes Krekovskas kaktusu stādīšanas meistarklasē.

Panākumus ceļā uz izvirzītajiem mērķiem un startos Olimpiskajās spēlēs Tokijā sportistiem novēlēja Olimpiskā centra "Ventspils" valdes priekšsēdētājs Jurģis Liepājnieks. Tāpat sportisti viens otram izteica pateicības vārdus par atbalstu treniņu laikā un priecājās par iespēju būt kopā, apmainīties ar pieredzi, gūt iedvesmu un motivāciju.

Šobrīd treniņnometnē Ventspilī uzturas Latvijas bobsleja izlases sportisti, skeletonisti un Latvijas kamaniņu izlases sportisti.

© VentasBalss.lv

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija