Top
09 Jul
Bobslejisti aizvada treniņnometni Ventspilī

"Ikdienišķs rutīnas darbs," ar šādiem vārdiem treneris Sandis Prūsis sagaida žurnālistus, kuri devušies uz Ventspili novērtēt, kā Latvijas bobslejisti gatavojas jaunajai sezonai. "Protams, šis ir ļoti būtisks sagatavošanās posms sezonai."

Šī ir jau otrā treniņnometne, kas notiek Latvijas bobslejistiem, gatavojoties jaunajai sezonai, kas sāksies šī gada beigās. Jūnijā bobslejisti aizvadīja nometni Usmā, bet tagad no 6. līdz 18.jūlijam gatavošanās posms notiks Ventspilī.

"Esam praktiski tādā pašā sastāvā, kādā bijām jūnijām. Visi, kas trenējas, ir veseli, paldies Dievam, nav nekādas traumas vai kas tamlīdzīgs. Aizvadām ikdienišku rutīnas darbu, kas varbūt no malas neizskatās pārāk interesanti, bet sportistu sagatavotībai šis ir ļoti svarīgs etaps," saka Prūsis.

"Nezinu, kāpēc, bet visi man par Oskaru Melbārdi vaicā. Ar Oskaru viss ir kārtībā. Protams, var just, ka iepriekš bijusi garāka pauze, bet viņš ir atpakaļ apritē un turpina trenēties ar visiem kopā," olimpiskā čempiona gatavību treniņnometnei komentē Prūsis.

Pēc 18.jūlija sportisti divas nedēļas trenēsies individuāli, bet jau augustā aizvadīs nākamo treniņnometni, kas arī notiks Ventspilī.

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija