Top
03 Dec
Bobsleja stūmējs Matīss Miknis guvis traumu
Foto autors: Viesturs Lācis

Oskara Ķibermaņa pamatstūmējs, bobslejists Matīss Miknis guvis traumu - cīpslas sastiepumu, un izlaidīs šīs nedēļas Pasaules kausa posmu Altenbergā.

Miknis šobrīd ir atgriezies Latvijā, lai veiktu rehabilitāciju. Latvijas komandas ārsts Jānis Kaupe prognozē, ka sportists trasē varēs atgriezties decembra beigās. "Šobrīd plāns ir aktīva rehabilitācija un atgriešanās Pasaules kausa apritē Siguldas posmā - 1.janvārī, ja, protams, viss ritēs pēc plāna. Šobrīd tiek veikta ārstešana taumatologa uzraudzībā, kā arī vingrošana un fizikālā terapija - maksimāli agresīvi un efektīvi nākamās divas nedēļas, un pēc tam atgriešanās treniņu ritmā," situāciju raksturo Kaupe.

Latvijas izlases treneris Sandis Prūsis veicis korekcijas komandu sastāvos. Ķibermanis divniekos brauks kopā ar Dāvi Spriņģi, bet četriniekos vēl pievienosies stūmēji Lauris Kaufmanis un Intars Dambis. Dāvja Kaufmaņa divnieku stums Edgars Nemme un četrinieku arī Regnārs Kirejevs un Krists Lindenblats, bet Emīls Cipulis, kurš piedalīsies tikai divnieku sacensībās, brauks kopā ar Lindenblatu.

Pasaules kausa izcīņas trešais posms notiek Vācijā, Altenbergas trasē. Sestdien 14:30 notiks divnieku sacensības, bet svētdien 15:00 - četrinieku mači.

Autors :Bobslejs.lv

Latvijas bobsleja un skeletona federācija